April 2017

Oasis - D'You Know What I Mean?

28. april 2017 at 17:35 | veroniei |  Player.
Play the video and try to pay an attention on the background.


Have you noticed?
Yeah, it was shot in the Czech Republic. I mean the headings written on the walls of the buildings came probably from the previous regime. It surprised me that they'd chosen this place for shooting their clip. But in a good way.

It is as old as me. 20 years. 1997. And it still works. For me it's timeless. Espicially the clothes, the jackets are awesome. You probably know their most well-known song Wonderwall. I love it as well but they've got so many other high-quality songs. Like this one, or Supersonic.
Něco bych dodala. Raději v češtině, přece jenom v mateřštině se vyjadřuju líp. Nevím, co jsem si zas myslela, zas machrovat s angličtinou, která mě sice baví, ale furt to není ono.
Pokračování příště :D

Don't mess up with jerks. It's not worth it.

23. april 2017 at 22:18 | veroniei |  Themes.
Uuuuu, po dlouhé době pro mě docela vyzývavé téma. Hloupí lidé.
Vždycky zčeknu téma týdne, jestli se mi hodí - nikdy nic a ejhle - dneska by to snad šlo. Vezmu to krátce a stručně, jako vždy.

Jsem zastáncem názoru, že nejhorší, co vás v životě může potkat, je srážka s blbcem. Pak dvě věci na světě jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, ovšem u té první si nejsem tak jista.


Jooo, je to těžký se s někým takovým potýkat. Já jakožto docela nekonfliktní člověk většinou raději moudře ustoupím a nehodlám se s takovými lidmi dál bavit, protože to stejně nemá cenu. Pokud je někdo takhle omezenej a nechce přijímat názory jiných, má před sebou ještě dlouhou cestu. A zejména si ubližuje hlavně sám sobě.

Hloupost nehodnotím podle vysvědčení s jedničkama od shora až dolů, jelikož náš školní systém je stejně špatně nastaven. Usuzuji vždy podle přístupu k životu, selského rozumu a názorů na věci. Samozřejmě člověk by měl mít nějaký všeobecný přehled, ale nemusí být chodící encyklopedií, která často bývá považována za "chytrého" člověka, ale pak třeba neschopného v praxi. Chytrý člověk je moudrý.

Nejspíš dospívám k názoru - svůj k svému. Jinak to ani nejde.

two.

23. april 2017 at 21:46 | veroniei |  Quotes.

"Nothing is any good if other people like it."


Minimální ekologická stopa.

5. april 2017 at 21:37 | veroniei |  Opinions.

Doporučuji. Fandím mu a každopádně nutí k zamyšlení a nakopnutí dělat něco podobného.

Napsala bych více slov, ale mou chybou (vylitím čaje) mi nepíše pár písmen na notebooku a je velice obtížné psát na ruční klávesnici (na obrazovce). Zároven se snažím přijít, co mi to značí. Jestli si mám více vážit věcí a nebo je méně používat. Trochu to tak může souviset s tímhle borcem, který je snad nejpřínosnějším člověkem této planety, co jsem kdy viděla.
Splácí zemi to, co my ostatní sobci napácháme.Kupujme si i kvalitnější věci, vždyt je nosíme na naší kůži.Neplýtvat potravinami.