April 2017

Don't mess up with jerks.

23. april 2017 at 22:18 | veroniei |  Themes.

Uuuuu, po dlouhé době pro mě docela vyzývavé téma. Hloupí lidé.

Vždycky zčeknu téma týdne, jestli se mi hodí - nikdy nic a ejhle - dneska by to snad šlo. Vezmu to krátce a stručně, jako vždy.

Jsem zastáncem názoru, že nejhorší, co vás v životě může potkat, je srážka s blbcem. Pak dvě věci na světě jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, ovšem u té první si nejsem tak jista.


Jooo, je to těžký se s někým takovým potýkat. Já jakožto docela nekonfliktní člověk většinou raději moudře ustoupím a nehodlám se s takovými lidmi dál bavit, protože to stejně nemá cenu. Pokud je někdo takhle omezenej a nechce přijímat názory jiných, má před sebou ještě dlouhou cestu. A zejména si ubližuje hlavně sám sobě.

Hloupost nehodnotím podle vysvědčení s jedničkama od shora až dolů, jelikož náš školní systém je stejně špatně nastaven. Usuzuji vždy podle přístupu k životu, selského rozumu a názorů na věci. Samozřejmě člověk by měl mít nějaký všeobecný přehled, ale nemusí být chodící encyklopedií, která často bývá považována za "chytrého" člověka, ale pak třeba neschopného v praxi. Chytrý člověk je moudrý.

Nejspíš dospívám k názoru - svůj k svému. Jinak to ani nejde.
--- scházejme, buďme a učme se raději od těch schopnějších, zajímavějších než od těch jednodušších. Člověk je tvor se učící, měnící se celý život a na tom kole musí stále šlapat, jinak se nikam nedopracuje. A žádní jerks nám k tomu nepomůžou.
--------------------------------------
Update 6.11.2017 0:15 - Po půl roce čtu, co jsem to zas napsala za sračku. Cha :D každej máme v sobě toho debila a já ho vnívám v sobě každej den. Ale asi jsem byla nasraná, tak jsem si to vybíjela na ostatních. Už to nedělám, kritizuju víc sebe sama radši a pak jsem spokojenější.

two.

23. april 2017 at 21:46 | veroniei |  Quotes.

"Nothing is any good if other people like it."


Minimální ekologická stopa.

5. april 2017 at 21:37 | veroniei |  Opinions.

Doporučuji. Fandím mu a každopádně nutí k zamyšlení a nakopnutí dělat něco podobného.

Napsala bych více slov, ale mou chybou (vylitím čaje) mi nepíše pár písmen na notebooku a je velice obtížné psát na ruční klávesnici (na obrazovce). Zároven se snažím přijít, co mi to značí. Jestli si mám více vážit věcí a nebo je méně používat. Trochu to tak může souviset s tímhle borcem, který je snad nejpřínosnějším člověkem této planety, co jsem kdy viděla.
Splácí zemi to, co my ostatní sobci napácháme.Kupujme si i kvalitnější věci, vždyt je nosíme na naší kůži.Neplýtvat potravinami.