blogu zůstanu věrná.

12. february 2016 at 19:19 | veroniei |  Unclassified.

Projížděla jsem starý články a archiv blogu. První článek je z roku 2012?! Je vůbec možný, že to tak letí? Znamená to, že toto děťátko vlastním od prváku a to nemluvím o milionu a padesáti dalších blozích, který ho předcházely. Blogovala jsem vždycky a asi to bude součást mého života nadobro. Chvíli jsem třeba přestala, ale nedalo mi to. Nevydržela jsem a založila si novej. A s tímto jsem vydržela už 4 roky = má nejlepší léta na gymplu. Celkově jich bylo 8 a já ho mám tento rok opuštět. Nedokážu si to vůbec představit, ale asi to tak bude muset být. Jedna éra končí, druhá začíná. Budu muset opustit náš super kolektiv. Zažila jsem s nima tolik, těch výletů a školních srazů a to ani nemluvím o našem maturiťáku. Na naší škole se v posledním ročníku řeší jen ples a u my jsme měli 120% nasazení. Bavilo mě to a dokonce bych se něčím podobným chtěla živit. Kreativita asi ve mně trošku dřímá a chce ven. V naší divočině (téma plesu) se to snad povedlo.
Teď budu muset naběhnout na maturitku a přijímačky.
Kde jsou ty časy, kdy jsem dělala naprostý.. nic? (Myslím do školy.) Vlastně to dělám stále, ale jen si to nechci přiznávat.
Chci to jen zakončit tím, že bych blogu ráda zůstala věrná, ať se stane cokoliv. Blog je v podstatě pro mě takový umělecký médium, kde se uklidňuji a vyjadřuji.
See you later, your aligator!
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.