August 2015

Neon Trees - Sleeping With a Friend.

21. august 2015 at 13:09 | veroniei |  Player.
All my friends, they're different people
Pokračujeme snad tou největší pecičkou, která mě nikdy nepřestane bavit. Dá se říct, že je to má nejoblíbenější písnička. Napodobení krásných osmdesátých let, syntetická hudba, POPARTový klip, zpěvák, na kterém okamžitě poznáte, že má rád hochy a navrch k tomu jeho taneční kreakce. (Jen si zkuste chvíli stát na špičkách bot :D nemyslím teď baleťáky.. Ale třeba Rose v Titanicu to uměla nádherně. Chápu, proč se Jack zamiloval.) Dále jsou tu šik střižené obleky s bláznivými vzory. Ještě obdivuji, spíše oceňuji, že mají bubenířku?, bubeničku?,... Jaký je ekvivalent pro ženu, co hraje na bubny? Každopádně zajímavé.

Don't think too much.

19. august 2015 at 15:19 | veroniei |  Themes.

Jak nemyslet? Například meditovat. Vždyť hlavní myšlenkou meditace je se uvolnit, dýchat zhluboka a hlavně nepřemýšlet a nemyslet na věci. A možná právě tímto nemyslením se dostanete k cíli - odpovědi na otázky. Je to zvláštní, ale stalo se mi to. Protože nevědomí je častěji důležitější než vědomí. Bývají to věci, které si snažíte odpírat, ale někde v hloubce vás tam stále sžírají.
Při meditaci vaše duše putuje a odpoutává se od země, tím pádem je logické, že něco vyřeší. Nejsem žádnej odborník :D a řídím se pocity, ale když je to příjemný, tak proč ne?! Každopádně stojí za to, to aspoň zkusit.