chaos, chaos a ještě zmatek.

2. january 2015 at 21:44 | veroniei |  Unclassified.
Asi je v kurzu psát ohlédnutí za rokem 2014. Já řeknu jen jedinné. V roce 2014 mi horoskop dal úkol, ať si rozdělím své kamarády na pravé přátele a ty ostatní. Myslím, že se tak stalo. V hlavě se mi to srovnalo a vím, že těch pravých přátel je pár, ale zato opravdu kvalitních.
Horoskop? Really? Really. Horoskopům věřím, pokud jsou těsně ušité na naše osobnosti podle data narození. Ale tyhle předpovědi na léta jsou obecné. Každý si tím měl projít. Takže pokud jste si to urovnali jako já, good for you. :)

Rok 2015 má přinést odpoutání od hmoty. Konečně. Třeba lidé konečně budou brát věci jen k používání a ne k chlubení :D ... Jistě musíme si toho vážit, ale ne pro to žít.
Tento rok bude ještě intenzivnější v ohledu změn, než ten předchozí. Takže, já můžu říct, že se těším. :)

Přijde toho spoustu, ale já jako zapomnětlivá osoba, jsem si zapamatovala jen tohle. Ale pak by byla nuda, kdybychom věděli, co přijde. Sice mám v sobě obrovský chaos, ale to probíhá právě ta změna. Jsem slyšela prej. Svět se mění, protože dál už to nemůže unést. A teď je i ten článek chaotický :D.
A ještě jednu myšlenku - neexistuje minulost ani budoucnost. Vše se děje právě teď a čas je lineární. Taky vám to mozek nebere? Já se tomu snažím věřit. Je to základ resonance.

Sebeuvědomování sama sebe, meditace, ponoření do srdce, poznání. - můj úkol

A k tomu si pak pustíme krásného Vojtu Dyka (jednoduše božský) na odreagování či tanec.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.