January 2015

Anastázie.

15. january 2015 at 23:16 | veroniei |  Hall of fame.
Před pár dny jsem dovršila své osmnácté narozeniny a stále mám ráda pohádky. Řekněme, ještě více a ještě raději si je pustím než normální film. Slyšela jsem na ně kritiku, že jsou málo akční, bez napětí a dokonce někdy jsou až moc hodné. Vážně nevím soudruzi, kde se stala chyba, ale copak mají být pohádky plné zloby a špatných věcí, když jsou určeny dětem? Těm, podle kterých bychom se měli učit, neboť jsou bezprostřední, žijí přítomností a říkají pravdu? Často se říká, že děti jsou našimi největšími učitely.
Zkusme přijmout i to, co společnost odmítá. Potřebujeme poznat i to dobré.


Bombay Bicycle Club - Luna.

8. january 2015 at 16:11 | veroniei |  Player.
Kvůli mojí citové vazbě, budu sdílet tuto píseň. Znám ji od léta 2012, na které nezapomenu. Pro mě opravdu naplno prožité, nevrátila bych jej, ale vzpomínám ráda. Dost lidí by tu písničku neoznačilo za pěknou, ovšem pro mě má kouzlo. Nevím proč, ale já říkávám, že vše dávat smysl nemusí. Celá písnička na mě působí mile, jenže písničky máme často rádi jen kvůli jedné určité pasáži a ten zbytek je bonus k tomu, který to krásně zaobalí. Od času 1:56 nastává můj vrchol blaha a euforie. Pár vteřin uvědomění.
Luna (už jen to slovo :3), díky které často nespím a mám citlivé chvilky či smíšené pocity.
Sedím tady u kafe s kouskem másla a přemýšlím, co ještě napsat. Tak nechme mluvit hudbu. :)


papapapapapapapapapadapapapapa.

2. january 2015 at 21:56 | veroniei |  Plays and puns.
It couldn't work here without my black humor.

chaos, chaos a ještě zmatek.

2. january 2015 at 21:44 | veroniei |  Unclassified.
Asi je v kurzu psát ohlédnutí za rokem 2014. Já řeknu jen jedinné. V roce 2014 mi horoskop dal úkol, ať si rozdělím své kamarády na pravé přátele a ty ostatní. Myslím, že se tak stalo. V hlavě se mi to srovnalo a vím, že těch pravých přátel je pár, ale zato opravdu kvalitních.
Horoskop? Really? Really. Horoskopům věřím, pokud jsou těsně ušité na naše osobnosti podle data narození. Ale tyhle předpovědi na léta jsou obecné. Každý si tím měl projít. Takže pokud jste si to urovnali jako já, good for you. :)

Rok 2015 má přinést odpoutání od hmoty. Konečně. Třeba lidé konečně budou brát věci jen k používání a ne k chlubení :D ... Jistě musíme si toho vážit, ale ne pro to žít.
Tento rok bude ještě intenzivnější v ohledu změn, než ten předchozí. Takže, já můžu říct, že se těším. :)

Přijde toho spoustu, ale já jako zapomnětlivá osoba, jsem si zapamatovala jen tohle. Ale pak by byla nuda, kdybychom věděli, co přijde. Sice mám v sobě obrovský chaos, ale to probíhá právě ta změna. Jsem slyšela prej. Svět se mění, protože dál už to nemůže unést. A teď je i ten článek chaotický :D.
A ještě jednu myšlenku - neexistuje minulost ani budoucnost. Vše se děje právě teď a čas je lineární. Taky vám to mozek nebere? Já se tomu snažím věřit. Je to základ resonance.

Sebeuvědomování sama sebe, meditace, ponoření do srdce, poznání. - můj úkol

A k tomu si pak pustíme krásného Vojtu Dyka (jednoduše božský) na odreagování či tanec.