December 2014

sad.

30. december 2014 at 19:37 | veroniei |  Opinions.
Pro mě teda dost smutný a povrchní.
A ještě je to přáním všech mladých.
No to potěš koště.

be coherent.

16. december 2014 at 19:41 | veroniei |  Opinions.

Taky máte rádi všechno, co je vlastním způsobem nějaký jiný?
Samozřejmě, že každý jedinec je jiný a originální, ale často se nechává strhávat davem a tím se neukazují jeho kvality. Mám ráda něco novýho, jinýho a možná i nereálnýho nebo vtipnýho. A nechci to brát jako pózu.
Zaujal mě jak dokonale (a zajímavě) zvýtvarněný klip, tak úžasná hudba doprovázená hlasy z přírody a pasáž hraná mými oblíbenými houslemi. Nevím, jestli se dají Tatabojs považovat za odlišné, protože u mě se už ta hranice trochu liší, ale ráda bych je tak zařadila. A navíc vymýšlejí vždy příběh a myšlenku. Obdivuju, že někdo si s tím dá práci a opravdu u ní přemýšlí. Dělá to málokdo. Např. americké zpěvačky, chrlící songy každý týden, to asi tak neprožívají. Myslím, že nejlepší vlastností Čechů je kreativita. Umíme stvořit tolik věcí na koleni. Nemáme moc prostředků, ale přesto se nám to mnohdy povede. Za klenot naší země považuji Svěrákovu rodinu a ty, s kterými spolupracují. Nikdy mě svou tvorbou nezklamali a myslím, že mě akorát budou nadále překvapovat. Protože rozdávají radost!

*coherent - promyšlený

řeknu klidně vše.

13. december 2014 at 20:15 | veroniei |  Themes.
Dozvěděla jsem se, že můj blog má jednoho pravidelného poctivého čtenáře a je také na čase se opět nějak připomenout.

Píšu článek na téma týdne. Ok. Let me start.
First of all. Chtěla bych říkat pravdu a chtěla bych, aby ji říkali všichni.
Už od dětství jsem neuměla lhát a neumím to doteď. Myslím si, že to na mě každý pozná. Nikdy jsem neměla potřebu lhát, protože mám rozumné rodiče, kterým vážně nic nevadí a i přesto máme k sobě důvěru. A nehodlám to v životě dělat, protože to nesnáším.
Celý svět nám lže a manipuluje s námi. Každý se tváří, že je to v pohodě a přitom to v pohodě není. Když se něco dostane na povrch, hned to ututlají a ještě vás přišlápnou. Neozývej se, ovečko! Jdi stále v tom davu, když ti to tak jde! I'm sick of it.
Proto bych nejradši do světa vykřičela celou pravdu, jak to všechno je. (Ano, každý má svou pravdu. - Přiznávám.) Ale kdybych to vykřičela, dostala bych nálepku na čelo s nápisem blázen. Tak si počkáme, až bude lidstvo dál a nakonec jim to všechno dojde samo, protože pravda je skrytá v nás. Zejména v srdci. Tak sakra nenechte pořád promlouvat své pozérské EGO, ale poslouchejte tenký hlásek svého SEBEVĚDOMÍ. Lidi v tom nevidí rozdíl...

Teď chci slyšet tu pravdu!