September 2014

Walter Mitty.

8. september 2014 at 19:48 | veroniei |  Hall of fame.
Neřekla bych, že mě nějak dostal ten příběh nebo můžeme to nazvat spíše děj filmu, ale.. (je tu ale).. všímala jsem si jiných rysů, bez kterých by tento film takový nebyl (jakožto jakýkoliv jiný). Autor to tak nejspíš chce. Film vždy tvoří hudba a prostředí, ve kterém se odehrává. Ano - bavím se o dodaných písničkách při úžasných pasážích v přírodě (opravdu nádherná krajina). Jsou to vjemy, které nejlépe působí na duši a na srdce. Krom toho ještě láska a humor, proto mám nejradši romatické komedie. :)
Vždy jsem si přála, aby byl náš reálný život doprovázený vhodnou hudbou v jakémkoli okamžiku. Život a svět by byl hned hezčí, nemám pravdu?


like aunt Nancy.

6. september 2014 at 19:01 | veroniei |  Plays and puns.
I think that my death will look just like that. But they're so fu*king cute! Love cats, who doesn't?
(Porušuji mou tradici - v měsící max. 1 článek, ale tak časy se někdy mění.)

Skyline.

6. september 2014 at 18:42 | veroniei |  Hall of fame.
Totálně nabitá a nabuzená kapela. V životě jsem neviděla lepší a jinou kapelu tak sršící energií. Stačil mi jeden koncert a byla jsem vyřízená, ale zato jsem si to pořádně užila. K tomu jsem se pěkně spotila, ale tak who cares? :D pěknej tělocvik
Říká se, že jim moc nejde výslovnost angličtiny, ale v tom spěchu to neslyšíte. (Já teda ani když se zaposlouchám - což znamená že se už asi zlepšili?) No prostě nemilujte je, ještě když jeden z hlavních zpěváků je Jacob (ten s tím drdůlkem na fotce :3) dále je tam Marka (taky borka (y) s neuvěřitelně čistým hlasem. Před ní zpívala Jitka - to byli staří správní Skylini, ale řekla bych, že kvalitu si udržují a teď se k ní i vrací. K české eletronice, kterou nejlépe umí právě oni.
Just my opinion.
Věci od nich určitě znáte, a pokud ne a zajímají vás, tak si je vyhledáte. It's worth it.