August 2014

Souls.

29. august 2014 at 23:04 | veroniei |  Opinions.
Projela jsem pár blogů a uznala jsem, že jsem na tom vážně dobře. Bude to znít namyšleně, ale je to pravda :D. Mám partu skvělých kamarádů, se kterýma kalíme, chodíme ven, smějeme se a probíráme i nesmrtelnost chrousta. Dále mám milující rodinu, bydlím s taťkou zbožňujícím naši dokonalou kočku, porodila mě chápající máma, se kterou se vídám tak jednou nebo dvakrát do měsíce a k tomu sestru, co mě učí životu. Dále je tu kamarádka a ta je tak plná lásky, že ji nestačím přijímat. Myslím si, že jsem docela hezká a někdy chytrá :D (školu neberu, učí se tam nepotřebné sračky).
Dokážu vnímat přírodu, miluju na ní všechno a ráda se spojuju se zemí, protože je to potřeba. A tohle beru jako zdravé sebevědomí, ne žádné vychloubání.


Chci jen vzkázat, to, co mi říká máma: že se hlavně musíme mít rádi, najít k sobě lásku a pak to půjde samo :). Změnit se, myslet pozitivně. To co v životě přišlo - to prostě přijít mělo, je to tak (vesmír to chtěl - věřím v reinkarnaci a naše duše si všechny činy bere s sebou, prostě karma) a hlavně nenechat si srát na hlavu :). Všechno jsem tak udělala a mám se skvěle, hodně mi pomáhá hudba a trapný romantický filmy, ale proč ne?! Sleduju na internetu většinou talk show z Ameriky třeba do noci a směju se u toho stupidního humoru. Je to tak jednoduchý se zabavit, zejména když máme tolik možností. Miluju černej anglickej humor (např. Little Big Britain) nebo nechutný Jackass (ruský), je jedno, co to je - hlavně když se směju.
Mám opačné názory, než mí vrstevníci a nemůžu je říkat, protože by se mi vysmáli, ale já to plně chápu a nebudu to nikomu cpát, dokud to všichni nebudou chtít sami pochopit.
Život je strašně (jak můžu říkat, že je něco strašně krásnýho?! to je mi ale protiklad :D, je to prostě krásně jednoduchý život, ale my lidé si ho až moc stěžujem a úplně zbytečně.
Každá duše je výjimečná a já jsem ráda, že mám právě tu svou :)